درباره ما

پرسیا را با خانواده ببینید

پرسیا به عنوان مرجع انتشار آثار فاخر سینمای ایران و جهان امکان استفاده از این محتوای غنی بدون هیچ گونه محدودیت را به کاربران و هموطنان عزیز می دهد. محتوای انتشار یافته در این بستر مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و به صورت سانسور شده عرضه می گردد. هدف ایجاد پرسیا ارائه محتوای سالم فرهنگی و هنری و مناسب با ساختار های ایرانی اسلامی و در چارچوب موازین این کشور است. امید داریم با همکاری شما مخاطبین گرامی ، آنچه را که لایق نگاه ارزشمند شماست به شما عرضه کنیم.

باید ها و نباید ها

محتوای انتشار یافته در بستر پرسیا مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بازبینی شده اند اما هر آنچه که به صورت سهوی و یا ازنگاه کارگروه محترم مصادیق مجرمانه و همچنین کاربرگرامی ، نامناسب پنداشت می شود در صورت گزارش به سرعت حذف خواهد شد.

کاربران حق انتشار مطالب توهین آمیز ، ناقض قوانین کشوری، غیر اخلاقی  و سیاسی را در بخش نظرات سایت ندارند و در صورت مشاهده حساب کاربر مورد نظر مسدود خواهد شد.

مخاطب گرامی هدف ما جلب رضایت شماست. اساس عملکرد ما این است که اهداف جمعی محقق شود و در این حین هیچ حقی از شخص، نهاد و یا گروهی ضایع نشود، پس اگر در این مهم خللی را مشاهده می کنید موظفید در اولین فرصت ما را درجریان مسئله مورد نظر قرار دهید در غیر این صورت حق هر گونه اعتراض از شما سلب خواهد شد.

حمایت از محصولات فرهنگی رسالتی است که بر دوش ما قرار دارد و همواره می کوشیم تا با قرار دادن بستر مناسب، اقدامی موثر و به جا در راستای صیانت از محصولات عرضه شده در سیما داشته باشیم. امید است بتوانیم در این جایگاه قدردان زحمات عزیزان و خدومان هنر هفتم در کشور عزیزمان ایران باشیم.