دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی

دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی

Jun. 01, 2018 Spain, USA N/A
امتیاز شما : 0
0 0 رای

ویدئو تریلر

کارگردان

Juan Antonio Bayona
کارگردان

بازیگران

شرح فیلم

دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی (به انگلیسی: Jurassic World: Fallen Kingdom) یک فیلم رو به اکران آمریکایی در ژانر علمی-تخیلی و اکشن است که در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. کارگردانی فیلم را خوان آنتونیو بایونا برعهده دارد. دنیای ژوراسیک ۲ ادامه فیلم دنیای ژوراسیک می‌باشد و در مجموع پنجمین قسمت از مجموعه فیلمهای پارک ژوراسیک محسوب می‌شود. بازیگرانی چون کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، جف گلدبلوم، بی‌دی ونگ، توبی جونز و ریف اسپال در فیلم ایفای نقش کرده اند.

خوان آنتونیو بایونا قراراست تولید دنباله فیلم دنیای ژوراسیک را از ماه فوریه ۲۰۱۷ آغاز کند و بخش‌هایی از فیلمبرداری قرار است مانند نسخه اول در هاوایی انجام شود، ۲۳ سال پیش نیز فیلم پارک ژوراسیک در همین مکان فیلمبرداری و تولید شد. با این حال بخش زیادی از فیلمبرداری قرار است در لندن انجام شود. پیش از این بایونا گفته بود دنباله فیلم دنیای ژوراسیک بودجه بسیار بزرگ‌تر و بیشتری نسبت به فیلم قبلی خواهد داشت. در یک گفتگو با مجله اسپانیایی زبان «ال پاس سمینال»، بایونا گفت که بودجه فیلم دنیای ژوراسیک ۲ نسبت به بودجه ۱۵۰ میلیون دلاری دنیای ژوراسیک افزایش قابل توجهی خواهد داشت و فاش ساخت بودجه فیلم ۲۶۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده‌است.

خلاصه داستان:

دنیای جوراسیک ۲ ادامه فیلم قبلی را روایت می‌کند که دایناسورها از کنترل خارج شده‌اند و مردم به دنبال راهی برای نجات زندگی عادیشان هستند. حال اوون گریجی نظامی سابق، نسل جدیدی از دایناسورهای غول پیکر را وحشت زده می‌کند و …

 

دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی
عنوان اصلی Jurassic World: Fallen Kingdom
امتیاز IMDb N/A N/A امتیاز
اشتراک گذاری 0

عناوین دیگر

دزدان دریایی سومالی
شاهزاده ایران: شن‌های زمان
ستیغ هک‌سا
پسران بد ۲
دانی براسکو
وینچستر
مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه
یک روز خوب برای جان‌سخت
فراتر از پیشتازان فضا
زندگی دیوید گیل
شورشی
سرگذشت غریب بنجامین باتن

نظر خود را بنویسید ...

نام *
اضافه کردن نام
ایمیل *
ایمیل شما برای دیگران قابل رویت نمی باشد.
وب سایت