دونده مارپیچ: علاج مرگ

دونده مارپیچ: علاج مرگ

Jan. 25, 2018 USA 120 Min.
امتیاز شما : 0
0 0 رای

ویدئو تریلر

کارگردان

Wes Ball
کارگردان

بازیگران

شرح فیلم

دونده مارپیچ: علاج مرگ (به انگلیسی: Maze Runner: The Death Cure) یک فیلم رو به اکران علمی–تخیلی مهیج آمریکایی به کارگردانی وس بال و نویسندگی تی.اس. ناولین است که بر اساس رمان علاج مرگ، آخرین کتاب از مجموعه رمان‌های دونده مارپیچ اثر جیمز دشنر ساخته شده است. این سومین و آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های دونده مارپیچ و دنباله‌ای بر دونده مارپیچ: مشقت‌های اسکرچ در سال ۲۰۱۵ به شمار می‌رود. داستان فیلم درمورد شخصیت اول فیلم توماس است که در تلاش برای یافتن درمانی برای بیماری مرگباری به نام “Flare” است.

در ماه مارس، کمپانی فاکس قرن بیستم اعلام کرد، که تولید دنباله بعدی فیلم دونده مارپیچ با نام فرعی درمان مرگ را پس از تصادف دیلن اوبراین با یک ماشین در حین فیلمبرداری که موجب صدمات قابل توجهی برای این ستاره ۲۴ ساله شده است، متوقف کرد. حال TMZ گزارش می‌دهد که صدمات و جراحات او پس از اشتباهی که در زمان فیلمبرداری رخ داد و او بر روی بیش از یک ماشین شروع به دویدن کرد بسیار شدید است و دچار شکستگی‌های متعدد استخوان شده است. در ماه آوریل، فاکس تولید این فیلم را تا زمان نامشخصی به حالت تعلیق در آورد و اکنون اعلام شده است زمان اکران این فیلم تا سال ۲۰۱۸ عقب افتاده است.

طبق گفته Entertainment Weekly، فیلم Maze Runner: The Death Cure که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۱۷ (۲۹ بهمن ۱۳۹۵) اکران شود با ۱۱ ماه تاخیر در تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ (۲۲ دی ۱۳۹۶) اکران خواهد شد. هنوز زمان مشخصی برای شروع دوباره ساخت این فیلم مشخص و اعلام نشده است. همچنین معلوم نیست تا چه زمانی اوبراین بهبودی کامل خود را بدست خواهد آورد.

اوبراین نقش توماس را در مجموعه Maze Runner بازی می‌کند. این فیلم براساس رمانی با همین نام اثر جیمز دشنر ساخته می‌شود. اولین قسمت از فیلم The Maze Runner در سال ۲۰۱۴ و دنباله آن به نام مشقت‌های اسکرچ (The Scorch Trials) در سال ۲۰۱۵ اکران و با استقبال تماشاگران رو به رو شد.

عنوان اصلی Maze Runner: The Death Cure
اشتراک گذاری 0

عناوین دیگر

ددپول 2
رانندگی
توم ریدر
لوپر
مرگ‌ جویان
The Cloverfield Paradox
حومه
تحت تعقیب
مصاحبه
مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز
شاهزاده
الف مثل انتقام

نظر خود را بنویسید ...

نام *
اضافه کردن نام
ایمیل *
ایمیل شما برای دیگران قابل رویت نمی باشد.
وب سایت