ساخت ایران

ساخت ایران

May. 30, 2018
امتیاز شما : 0
0 0 رای

ایجاد کننده

ایجاد کننده

بازیگران

ویدئو تریلر

شرح فیلم

ساخت ایران مجموعه‌ای ویدئویی به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تولید سال ۱۳۹۰ می‌باشد. این سریال در ابتدا توسط شبکه خانگی و سپس در شبکه تماشا پخش شد و فصل دو این سریال در سال ۹۵،۹۶ ساخته و در در بهار ۹۷ منتشر خواهد شد. کارگردانی فصل دوم را برزو نیک نژاد بر عهده دارد و تیم بازیگری با همراهی بازیگران قبلی و چند چهره جدید، روایتی جذاب را در بهار برای مخاطبین به ارمغان می آورند.

ساخت ایران جز اولین سریال های شبکه نمایش خانگی به حساب می آید که بسیار مورد اقبال مردم قرار گرفت. فصل دوم این سریال جذاب نیز سعی شده است با جذابیتی بیشتر در کشور های مختلفی از جمله ایران ، لبنان ، چین و روسیه فیلمبرداری شود. گفته می شود داستان این فصل از سریال ساخت ایران در ادامه ی فصل قبل بوده و داستانی بسیار جذاب تر را دنبال میکند.

خلاصه داستان:

در خلاصه ساخت ایران 2 چنین آمده که غلام (امین حیایی) پس از آزادی از زندان به کار و زندگی خود مشغول است. غلام به دختری به نام بیتا (سحر دولتشاهی) علاقمند شده و تلاش می کند او را به ازدواج راضی کند. اما شخصی به نام سعید توتونچی (مهران احمدی) به ایران می آید و می گوید حامل پیام مهمی از طرف ژاکلین برای غلام است و …

ساخت ایران
ساخت ایران
دانلود سریال گلشیفته
عنوان اصلیساخت ایران
تاریخ اولین ارائهMay. 30, 2018
آخرین تاریخJul. 19, 2018

فصل ها و قسمت ها

1فصل 1 Oct. 05, 2011
  2فصل 2 Apr. 25, 2018
  اشتراک گذاری 0

  عناوین دیگر

  نظر خود را بنویسید ...

  نام *
  اضافه کردن نام
  ایمیل *
  ایمیل شما برای دیگران قابل رویت نمی باشد.
  وب سایت