ساخت ایران

ساخت ایران

May. 30, 2018
امتیاز شما : 0
0 0 رای

فصل ها و قسمت ها

1فصل 1 Oct. 05, 2011
  2فصل 2 Apr. 25, 2018

  سازنده

  سازنده

  بازیگران

  شرح فیلم

  ساخت ایران مجموعه‌ای ویدئویی به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تولید سال ۱۳۹۰ می‌باشد. این سریال در ابتدا توسط شبکه خانگی و سپس در شبکه تماشا پخش شد و فصل دو این سریال در سال ۹۵،۹۶ ساخته و در در بهار ۹۷ منتشر خواهد شد. کارگردانی فصل دوم را برزو نیک نژاد بر عهده دارد و تیم بازیگری با همراهی بازیگران قبلی و چند چهره جدید، روایتی جذاب را در بهار برای مخاطبین به ارمغان می آورند.

  ساخت ایران جز اولین سریال های شبکه نمایش خانگی به حساب می آید که بسیار مورد اقبال مردم قرار گرفت. فصل دوم این سریال جذاب نیز سعی شده است با جذابیتی بیشتر در کشور های مختلفی از جمله ایران ، لبنان ، چین و روسیه فیلمبرداری شود. گفته می شود داستان این فصل از سریال ساخت ایران در ادامه ی فصل قبل بوده و داستانی بسیار جذاب تر را دنبال میکند.

  خلاصه داستان:

  در خلاصه ساخت ایران ۲ چنین آمده که غلام (امین حیایی) پس از آزادی از زندان به کار و زندگی خود مشغول است. غلام به دختری به نام بیتا (سحر دولتشاهی) علاقمند شده و تلاش می کند او را به ازدواج راضی کند. اما شخصی به نام سعید توتونچی (مهران احمدی) به ایران می آید و می گوید حامل پیام مهمی از طرف ژاکلین برای غلام است و …

  ساخت ایران
  ساخت ایران
  عنوان اصلی ساخت ایران
  تاریخ اولین ارائه May. 30, 2018
  اشتراک گذاری1

  عناوین مشابه

  دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

  نام *
  اضافه کردن نام
  ایمیل *
  آدرس ایمیل شما دیده نخواهد شد
  وبسایت